בלוני בועה – Bubble

בלונים בצורות שונות

והפעם – בלוני בועה(Bubble)

בלוני "בועה" הם בלונים גמישים חדישים העשויים פלטיק. הם כל כך מיוחדים ומעוררי תשומת לב שהם נחשבים לקטגורית בלונים נפרדת. התפרים שלהם עדינים בדומה מאוד לכדור-ים והם נראים נפלאים מכול זווית.

בלוני בועה אלרגניים (יתרון במשלוחים לבתי חולים) והם אינם מתחמצנים. זמני הציפה שלהם נמדדים בשבועות ולא בימים.

מידות:
20 אינצ': 7-10 ימים 22 אינצ': 2-4 שבועות 24 אינצ': 3-5 שבועות.

בלוני בועה קיימים בשלושה סוגים:
1. בועת באבל יחידה – (15 ו-22 אינצ') פשוטה ואלגנטית עם דוגמא תלת מיימדית שקופה וצבעים חלקים. לבלון זה שסתום סגירה אוטומטי וסרט מחובר מראש. ניתן לנפח את הבלון במכשיר לניפוח בלוניי לטקס. יש להפסיק את הניפוח ברגע שהקמטים נעלמים בתפרי הבלון. יש לקרוא בעיון את הוראות הניפוח על גבי האריזה.

2. בועת דאבל באבל – 24 אינצ'. נצלו את חוסר החימצון ושקיפות הבלון להצגת הצורות שבפנים הבלון, זהו מראה קסום לכל תצוגה. לבלון זה שסתום סגירה אוטומטי וסרט המחובר מראש. יש לנפח אותו בשלושה שלבים: נפחו במעט מאוד את שסתום A , אח"כ נפחו את שסתום B שיעצר באופן אוטומטי ע"י ווסת מיוחד. ולבסוף נפחו את שסתום A במלואו בעזרת מכשיר הניפוח לבלוני לטקס. יש לקרוא בעיון רב את הוראות הניפוח על גבי האריזה.

3. בועת בבל "דקו" – 20 ו24 אינצ'. מיוצר ללא שסתום סגירה אוטומטי ומיועד למילוי בבלוני לטקס. בלונים אלו מושלמים לדמיונם הפרוע של אמני הבלונים. ניתן לייצר בלונים כפולים או בלונים רבים קטנים בתוך בלון דקו. לאחר הניפוח והמילוי, יש לקשור אותם באמצעות קשר cinch כפי שמוסבר על גבי האריזה.

אז – אם ברצונכם לקבל עוד מידע, התייעצות או הצעת מחיר בנושא אירועים, בלונים לחתונה, אמנות בלונים או בכלל – מוזמנים ליצור איתי קשר!!!

מבחינתי לכל אירוע אנחנו שותפים מלאים להצלחה שלו, ועל כן אני תמיד שמח לקבל אתגרים חדשים!

ליצירת קשר עם צוות אמני הבלונים, וליצירת אירוע צבעוני ומשודרג:

[contact-form-7 id="1473" title="anyware"]

 

תודה רבה והמשך יום נעים. יוסף.

בלונים לחתונה! לא מה שחשבת!

"כל פעם שראינו אותך היית עם חיוך ענק ברחבה! הבלונים היו כל כך מיוחדים ויפים. מקצוען ברמות ואין ספק שאנחנו ממליצים עליך לכל זוג שרוצה להפוך את החתונה שלו ליפה וצבעונית."

אדון בלון ב:
קורס קיפולי בלונים למתקדמים 4
קורס הבלונים שלנו!
תמרה
ספרון מיוחד לכל המשפחה!

"השירות של אדון בלון הוא מהטובים שיש! בחור אנרגטי שבא לחתונה ועושה ים של שמח. היחס האישי והשמחה שהוא מפיץ מעלים את האירוע לרמה אחרת. כיף אמיתי!!! מומלץ בחום"

צבעים בעיניים! בלונים בחתונה שלכם!

"את השמח שעשית לנו בחתונה אי אפשר להסביר במילים! זה לא עוד אטרקציית בלונים, זה משהו אחר לגמרי! אתה איש מדהים עם אנרגיות מטורפות!"

בלוני הליום שאלות ותשובות

לפרטים נוספים ותיאום אירוע

השאירו טלפון ונחזור אליכם.ן בהקדם!