לימוד קיפול בלונים

איפה אפשר ללמוד ולהתפתח בקיפול בלונים ?
שלום לכולם, שמי יוסף נעים מ"אדון בלון" ואני אמן בלונים. ברצוני במאמר זה לספר לכם קצת על כנסי בלונאים בארץ ובעולם.
בארץ מתקיים מדיי שנה כנס אמני בלונים (Balloonland) באזור ירושלים, בכנס מגיעים מדיי שנה שני מרצים מוסמכים מטעם חברת הבלונים Qualatex אשר הם מעבירים את השיעורים לסירוגין.
אורך כנס הבלונאים שהוא בן שלושה ימים לומדים שני סוגים עיקריים של בלונים: טוייסטינג
(סיבוב/קיפול) ודקורציות.
השנה התקיים זה הכנס השישי במספר בישראל, במהלך הכנס מגיעים בין 40-60 אמנים ומעצבים, לאחר כל ארוחת צהריים מתקיימת תחרות ברוח ספורטיבית לחלוטין.
התחרויות: ליצור כל דבר שרוצים ב10 דק', תחרות המעטפה הסגורה שבה כל המשתתפים מקבלים מעטפה עם אותם בלונים ועליהם 30 דק' ליצור משהו מכול הבלונים שבפנים! והתחרות הנוספת הינה עיצוב למרכז שולחן שבכל שנה הנושא מתחלף (פעם בריתה, בר מצווה וכו')
אפשר לפנות אלי לגבי לימוד קיפול בלונים – יוסף 0526733914.

כנסי אמני בלונים בעולם
כמו בישראל הכנס הוא בחסות חברת הבלונים Qualatex. הכנסים בחו"ל קורים כל שנה. בשנה אחת יש את qualatex evet באירופה
ובשנה אחריה יש את ה-WBC Balloon Convention World שמתקיים בארה"ב! האווירה בכנסים אלה מיוחדת ובלונית וברמת אירוח גבוהה מאוד! גם בכנסים הנ"ל יש תחרויות דומות אך המורים מונים כמעט 30 במספר וכמות המשתתפים במאות ובאלפים.
חשוב לציין שהכנסים בחו"ל פתוחים לכלל אמני הבלונים בעולם אך הם עוסקים יותר בעיצובים מבלונים ופחות בטוויסטינג.
אני זכיתי להיות נוכח בכנס ב2011 בלונדון וב2014 בדנוור (WBC).

דרך אתרים שונים וחיפוש ברשתות השונות תוכלו למצוא עוד כנסים ומפגשים של אמני בלונים ובעיקר טוויסטרים בעולם, יש את הכנס המפורסם באיטליה ואת ה twist and shou. שם תפגשו אמנים בקנה מידה עצום!!

חשוב מאוד להגיע לכנסים עם ידע מוקדם על בלונים ונסיון מועט. אם לא, יהיו אנשים טובים רבים שיעזרו לכם 

האקדמיה לבלונים
אם תרצו לקבל מידע נוסף, מידע אמין ומעשיר בנוגע לאומנות בלונים, אם תרצו ללמוד קיפול בלונים לאירועים, אתם יכולים לפנות אלי בנוגע לאקדמיה לבלונים! באקדמיה השייכת לאדון בלון יש בוגרים רבים שעובדים כבר בתחום ומשתפים את עבודת בקבוצת הפייסבוק. יש אפשרות ללמוד באופן מסודר לפי המחזורים הקיימים באקדמיה וישנה אפשרות ללמוד אצלכם בבית באופן פרטי וממוקד יותר לפי הצרכים שלכם.

תודה רבה והמשך יום נעים מלא בבלונים. יוסף – 0526733914.

בלונים לחתונה! לא מה שחשבת!

"כל פעם שראינו אותך היית עם חיוך ענק ברחבה! הבלונים היו כל כך מיוחדים ויפים. מקצוען ברמות ואין ספק שאנחנו ממליצים עליך לכל זוג שרוצה להפוך את החתונה שלו ליפה וצבעונית."

אדון בלון ב:
קורס קיפולי בלונים למתקדמים 4
קורס הבלונים שלנו!
תמרה
ספרון מיוחד לכל המשפחה!

"השירות של אדון בלון הוא מהטובים שיש! בחור אנרגטי שבא לחתונה ועושה ים של שמח. היחס האישי והשמחה שהוא מפיץ מעלים את האירוע לרמה אחרת. כיף אמיתי!!! מומלץ בחום"

צבעים בעיניים! בלונים בחתונה שלכם!

"את השמח שעשית לנו בחתונה אי אפשר להסביר במילים! זה לא עוד אטרקציית בלונים, זה משהו אחר לגמרי! אתה איש מדהים עם אנרגיות מטורפות!"

בלוני הליום שאלות ותשובות

לפרטים נוספים ותיאום אירוע

השאירו טלפון ונחזור אליכם.ן בהקדם!