בלונים לברית

בלונים לבריתה

בלונים לאירועים – ברית/ה

שלום לכולם, שמי יוסף נעים , אדון בלון.
ברצוני במאמר זה לספר לכם קצת על בלונים לאירועים בברית או בריתה.

תחילה אין ספק שבלונים מילדות עד בגרות היו בכל אירוע משמח כזה או אחר. בכל פעם שאנחנו פוגשים בלונים אנחנו שמחים ומצפים. אין ספק שלאירוע כמו ברית או בריתה מקום הבלונים הוא חשוב מאוד.
עיצוב הבלונים יכול להתבצע באופנים שונים: עיצוב כניסה, שולחנות, קישוט עריסה וארגז מתנות ומתנות לאורחים.

עיצוב כניסה
באולמי אירועים רבים חלל הכניסה רחב ומרשים מה שאומר שאפשר לחשוב ללא גבול על אמנות הבלונים לברית/ה. העיצוב המוכר הוא שני עמודי בלונים עם פרצוף מיקי מאוס.
אפשר להוסיף לזה קשת בלוני הליום. אני אוהב לעשות דברים שהם מעבר לדמיון כמו שדרת פרחים מבלונים בגובה של 1.60 לפרח. או להעמיד חסידה שמביאה תינוק בכניסה,
בעזרת שימוש נכון בשלל גווני הבלונים שיש אפשר להכין עמודי כניסה רבים עם בלונים מודפסים שיוזילו את העלות. עמודי הכניסה מתאימים לעיצוב בזוגות, רביעיות וכן הלאה.
זו ההמלצה שלי לפחות…

קישוט עריסה וארגז מתנות
את העריסה וארגז המתנות אפשר לקשט במספר בלוני הליום צבעוניים, אפשר לעטוף בבלוניי פרחים מסביב לעריסה, גם החסידה יכולה להשתלב יפה אך חשוב לזכור שתהייה הרבה תנועה של הוצאה והכנסת התינוק בזמן האירוע וחשוב יותר מכל שלא יפריע אלא יוסיף.

עיצוב שולחנות
למרכזי השולחן כמו אמנות הבלונים אין גבול, אפשר להכין דמויות מצוירות מבלונים, בובות מבלונים, פרחים ושילוב נכון עם הליום יכול לשדרג ללא ספק. מנסיון רב כל המוזמנים שמים עין על מרכזי השולחן בתחילת האירוע ובסופו כל השולחנות נשארים ריקים.
זוהי אטרקציה נהדרת וכייפית לסובבים את השולחן ונושא שיחה למי שפחות מכיר.

מתנות לאורחים
מתנות לאורחים הינה עמדת בלונים לאורך האירוע, אמן הבלונים עומד ומחלק לכלל המוזמנים צורות מבלונים, ישנם צורות מורכבות יותר ופחות, אך כולן יפות ונפלאות!
זוהי מתנה נהדרת חזרה הביתה (בריתות לרוב בימיי שישי) והפעלה מעולה לילדים שבאירוע.

תמונות, רעיונות ובלונים לאירועים תוכלו למצוא בגלריה באתר של אדון בלון ובעמוד הפייסבוק.

תודה רבה והמשך יום נעים מלא בבלונים. יוסף.