היי פלוט – high float

עיצוב ברית, אמנות בלונים

מאמר על אמנות בלונים – אולטרה היי-פלוט.

ברצוני במאמר זה זה לספר לכם קצת על החומר אולטרה היי פלוט, חומר שמשמש לאמנות בלונים.

אולטרה היי-פלוט הוא פתרון נוזלי המכיל פלסטיק מיוחד מסיס במים. הנוזל מתייבש בתוך בלון הלטקס ליצירת שכבת הגנה פנימית המסייעת לשמור על ההליום מבפנים הבלון. כאשר משתמשים בחומר דרך אמנות בלונים, החומר עוזר ומשפר את איכות הבלון, על ידי הגדלה משמעותית של זמן ציפת הבלון באוויר.

אז כיצד להשתמש בהיי פלוט?
החליקו את הבלון מעל פיית המשאבה עמוק עד כמה שניתן על מנת להזריק את היי-פלוט לפנים הבלון. קצה פיית המשאבה אמור להיות בתוך חלל הבלון. לחצו על המשאבה לחיצה מלאה. הסירו את הבלון מעל פיית המשאבה תוך לחיצת צוואר הבלון, לניקוי המשאבה ולמניעת הגעת ההי-פלוט לצוואר הבלון.

חשוב! ודאו שהמשאבה תחזור למצבה ההתחלתי בין לחיצה ללחיצה. אם יש בכך צורך הרימו את המשאבה בין לחיצה ללחיצה. עסו בזהירות את הבלון המלא על מנת לפזר את ההי פלוט באופן שווה בפנים הבלון.

בזמן העיסוי, הרימו את צוואר הבלון על מנת לאפשר לאוויר המיותר להימלט ולמנוע את התלכלכות צוואר הבלון בחומר.
חשוב שצוואר הבלון לא יתלכלך כדי שהחומר לא ייצא החוצה בעת קשירת הבלון.

כשהבלון ינופח, הוא אמור לצוף באופן ישר, אך בתחילה הוא לא יצוף באופן מלא עד לייבוש החומר, תהליך האורך כשעתיים. לאחר הייבוש, לבלון תהיה יכולת ציפה כפולה בשלוש !!

 

אז – אם ברצונכם לקבל עוד מידע, התייעצות או הצעת מחיר בנושא בלונים לאירועים, בלונים לחתונה, אמנות בלונים או בכלל – מוזמנים ליצור איתי קשר!!!

 

מבחינתי לכל אירוע אנחנו שותפים מלאים להצלחה שלו, ועל כן אני תמיד שמח לקבל אתגרים חדשים!

 

ליצירת קשר עם צוות אמני הבלונים, וליצירת אירוע צבעוני ומשודרג:

שם:

טלפון: