אדון בלון – אודות

שלום לכם!

על אור:2014-01-25

מאז ומתמיד אני אוהב לשמח ולהצחיק אנשים. במסגרת שירותי הצבאי, שירתתי במדור נפגעים והשירות לא היה קל... הייתי בקשר עם משפחות שכולות, ולאחר הרבה עצב ושכול הרגשתי צורך גדול להכניס אופטימיות ושמחה לחיים של אנשים... כשהבנתי שזו המטרה שלי, חיפשתי את העיסוק המושלם בשביל ליישם זאת. הגעתי לקיפול ואמנות בלונים ולמדתי את אמנות בלונים לחתונה. מהר מאוד נכנסתי לעניינים וראיתי שזה משהו שמאוד מושך ומעניין אותי. ראיתי סרטים, נפגשתי עם אמני בלונים, ופשוט התאהבתי בזה. אני לומד כל הזמן דברים חדשים, יוצר ומוסיף צבע וחיוך לאנשים. כשאני רואה את התגובות, החיוכים והשמחה של האנשים מקבלים ממני יצירה, אני יודע שאני במקצוע הנכון.

צור קשר עם צוות אדון בלון!

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

אנחנו מזמינים אתכם לחווית בלונים צבעונית ומפתיעה שלא נראתה כמותה! בלונים לאירועים - לא מה שחשבתם!

על גל :אדון בלון במופע חדש!

טריקים, קסמים, ג'אגלינג ומשחקי קואורדינציה אלו בדיוק הדברים שאני הכי אוהב לעשות! כשגיליתי את כמות הטריקים והקסמים שאפשר לעשות עם אמנות הבלונים, פשוט נדהמתי! אני אוהב לשמח את הקהל שלי על ידי מופעי בלונים והפעלות מיוחדות, משחקים ופשוט להפיץ שמחה! לעמוד על במה בשבילי זו פסגת העולם, וכשאני עומד על הבמה ושומע את הקהל אומר "ווואווו", אני מיד מקבל כוח להמשיך ולעשות את מה שאני הכי אוהב!

להפיץ חיוכים, שמחה והשראה אלו הדברים שעושים לי טוב על הלב.

צור קשר עם צוות אדון בלון!

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

על לילך:בלונים לחתונה עם צוות אדון בלון

אז חזרתי מהמזרח, והתחלתי לחפש עיסוקים ותחביבים שונים. כשגיליתי את הבלונים, לא האמנתי לרמת האמנות שאפשר להגיע עם הדבר הזה! התחלתי לחפש ולחקור על אמני בלונים ואמנות הבלונים השונה בארץ ובעולם. הגעתי ליוסף שלימד אותי והדריך אותי יחד עם שיעורים ברורים ומוסברים, ועם הזמן הבנתי שזה המקצוע בשבילי! נכון להיום אני בצוות אדון בלון, צוות אמני הבלונים שיוצר חיוכים בכל רחבי הארץ, מוסיף צבע לכל אירוע ופשוט, משמח ומעניק.

צור קשר עם צוות אדון בלון!

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

נשמח לענות לכל שאלה ובקשה.

על יוסף:

הגיע יום שבו החלטתי שאני רוצה לדעת לקפל בלונים.Copy of מסיבה-485 לא בדיוק ידעתי מה זה אומר, אבל קניתי חבילה קטנה עם בלונים והתחלתי בקיפולים... שבוע לאחר מכן מצאתי עצמי יושב ומקפל ללא הפסקה. קיפלתי בלון ועוד בלון ומכל בלון כזה נוצר חיוך ועוד חיוך מכל גיל וגיל. במסגרת העבודה שלי בתנועת נוער היעד כבר היה ברור וכך מתחביב והתעניינות, בלונים לאירועים נהייה מקצוע. בתור ילד לא הייתי רוקד... בכל מסיבה הייתי ממצא מהר, מסתכל על כולם ולא מבין איך הם "עושים את זה"? היום בתור "אדון בלון" אני מוצא את הילד הזה באמצע רחבה מטורפת בכל ערב, מפיץ שמחה ומסתכל על כולם ומבין איך "עושים את זה"! ממלא אותי באושר לצפות ביוספים הקטנים זזים ומשתחררים והכל בעזרת בלונים, אומנות והמון אהבה! נכחתי כבר בכנסים בארץ ובחו"ל ובכל יום אני מוצא עצמי לומד דברים חדשים ויותר מהכול אני פשוט שמח להפיץ שמחה בעולם!

צור קשר עם צוות אדון בלון! 

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

שלכם, לילך, גל, אור ויוסף, אדון בלון.

נייד: 052-6733914 - יוסףאדון בלון דוא"ל: adonbalon@gmail.com

ואתם מוזמנים להצטרף לבלונים לאירועים - אדון בלון בפייסבוק.

 

בלונים לאירועים
אמן בלונים לחתונה בלונים לחתונה -אדון בלון בלונים - אטרקציות לחתונה סרטוני בלונים לחתונה בלונים לחתונה בצפון בלונים לחתונה במרכז בלונים לחתונה בדרום בלונים לבר מצווה בלונים לבת מצווה בלונים לברית/ה

 



bottom
x
תפריט