בלונים לבר מצווה

בלונים לבר מצווה

שלום לכולם, שמי יוסף נעים מ" adonbalon.com  " ואני אמן בלונים.

ברצוני במאמר זה לספר לכם קצת על בלונים לאירועים, בלונים לבר מצווה.

תחילה אין ספק שבלונים מילדות עד בגרות היו בכל אירוע משמח כזה או אחר. בכל פעם שאנחנו פוגשים בלונים אנחנו שמחים ומצפים. אין ספק שלאירוע ההגעה למצוות שכזה מקום הבלונים הוא חשוב מאוד.

עמדת בלונים לרחבה

עמדת הבלונים של אדון בלון היא מרתקת את כל המוזמנים לאורך כל הריקודים מחלק אדון בלון כובעים, צמידים ולבוש שונה לרחבה והכל מבלונים!! כלל הגילאים מתרשם ואנשים מכל הגילאים באים לקחת ולרקוד! עמדת הבלונים מוסיפה נפח וצבע מיוחד לאירוע, נותנת תמונות נהדרות וערב בלתי נשכח!

 תמונות, רעיונות ובלונים לחתונה ולאירועים תוכלו למצוא באתר http://adonbalon.com/ של ובפייסבוק של אדון בלון.

 עיצוב כניסה

באולמי אירועים רבים חלל הכניסה רחב ומרשים מה שאומר שאפשר לחשוב ללא גבול על אמנות הבלונים לבני המצווה. בגיל 12-13 לנערים יש כבר תחביב, או תחום עניין מסויים ואפשר לעצב את כניסת האולם בהתאם לכך כגון: שחקני כדורגל, שייט, ריקדנית, טניס ועוד...

אם אין לכם רעיון כזה או שאתם רוצים ללכת על משהו יותר סולידי אפשר להכין שער בצבעים אהובים או עמודי כניסה יפים ומותאמים אישית.

צור קשר עכשיו!  

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

עיצוב שולחנות

למרכזי השולחן כמו אמנות הבלונים אין גבול, אפשר להכין הכל!

אך הכי יפה ומרשים זה להכים חתן בר מצווה לכל שולחן עם טלית וכיפה כמובן. או נערת בת מצווה בשמלה והוספת אקססוריז רלוונטי מניסיון רב כל המוזמנים שמים עין על מרכזי השולחן בתחילת האירוע ובסופו כל השולחנות נשארים ריקים.

זוהי אטרקציה נהדרת וכייפית לסובבים את השולחן ונושא שיחה למי שפחות מכיר.

צור קשר!  

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

בלונים לאירועים
אמן בלונים לחתונה בלונים לחתונה -אדון בלון בלונים - אטרקציות לחתונה סרטוני בלונים לחתונה בלונים לחתונה בצפון בלונים לחתונה במרכז בלונים לחתונה בדרום בלונים לבר מצווה בלונים לבת מצווה בלונים לברית/ה

חזור לבלונים לאירועיםbottom
x
תפריט