בלונים לאירועים

אמנות בלונים לאירועים לשדרוג כל אירוע!

אמנות בלונים לאירועים זה שילוב מנצח! הבלונים מוסיפים לכל אירוע צבעים, שמחה וגיוון ומשדרגים את כמות החיוכים על פניהם של האורחים.

מתחתנים? מקיימים אירוע חברה? בר מצווה לבן? בת מצווה לבת? ברית/ה?

יצירות הבלונים שעושים באירועים הן מרשימות ומיוחדות! אנחנו באדון בלון מנסים ליצור את הדברים כמה שיותר דומים למציאות, ככה שכל האנשים, ממבוגר ועד צעיר, מאחיין ועד סבתא רבא, יוכלו להנות מהיופי ומאמנות הבלונים!

עמדת בלונים לרחבת הריקודים!

צור קשר עכשיו!  

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

עמדת הבלונים המיוחדת של אדון בלון, מרתקת את כל המוזמנים! לאורך כל הריקודים מחלק אדון בלון כובעים, צמידים, קשתות , לימבו, מסיכות והפתעות שונות והכל מבלונים!! כלל האורחים מתרשמים ואנשים מכל הגילאים באים לקחת ולרקוד! עמדת הבלונים מוסיפה נפח וצבע מיוחד לאירוע, שוברת את הקרח בין האורחים ונותנת תמונות נהדרות לערב בלתי נשכח!

עמדת הבלונים שלנו מתאימה לכל סוגי האירועים!!! בלונים לחתונה, בר מצוות, בת מצוות, בריתות, אירוע חברה ועוד!

עיצובי כניסה באמצעות בלונים באולמות אירועים רבים חלל הכניסה רחב ומרשים מה שאומר שאפשר לחשוב ללא גבול על אמנות הבלונים לאירוע. אני אוהב להכין פסל בצורת חתן וכלה, פרחים גדולים, מסגרת לתמונה ועוד! הרעיונות ללא סוף! בנוסף הבלונים בכניסה זה דבר שמשעשע את האורחים שנכנסים וכמובן מצלמים ומצטלמים!

 אמנות בלונים לאירועים

עיצוב שולחנות למרכזי השולחן העשויים מיצירות הבלונים אין גבול, אפשר להכין דמויות מצוירות מבלונים, בובות מבלונים, פרחים ושילוב נכון עם הליום יכול לשדרג ללא ספק. מניסיון רב כל המוזמנים שמים עין על מרכזי השולחן בתחילת האירוע ובסופו כל השולחנות נשארים ריקים. דוגמאות ניתן למצוא בגלריה של אדון בלון.

השאר פנייה באתר: 

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

תמונות, רעיונות ובלונים לאירועים תוכלו למצוא בעמוד הבית של אדון בלון. תודה רבה והמשך יום נעים מלא בבלונים. יוסף.

אמנות בלונים לאירועים

 

בלונים לאירועים
אמן בלונים לחתונה בלונים לחתונה -אדון בלון בלונים - אטרקציות לחתונה סרטוני בלונים לחתונה בלונים לחתונה בצפון בלונים לחתונה במרכז בלונים לחתונה בדרום בלונים לבר מצווה בלונים לבת מצווה בלונים לברית/ה

חזור לבלונים לחתונה - אדון בלוןbottom
x
תפריט