אמן בלונים לחתונה

אז סגרתם הכל - אולם, אוכל ומוזמנים, אבל אתם מרגישים שמשהו חסר.

מה יהפוך את האירוע שלכם למיוחד? למוצלח, מעניין, אטרקטיבי, חוויתי ובקיצור לאירוע שלא ישכחו? יש לכל השאלות תשובה אחת - אדון בלון

אמן הבלונים המוביל בארץ - מגיע לכל חתונה בכל מקום למטרה אחת - לשמח ולגרום לאורחים שלכם חוייה שהם לא ישכחו!

אדון בלון יפתיע את הרוקדים ברחבה, יכניס אליה כתרים וכובעים בשלל צבעים וגוונים, יחזק את האווירה עם לימבו, מסיכות מטריפות, צמידים מדהימים וקשתות לשיער ובנוסף, יכין הכל מהכל ולכל מי שרק רוצה!

70

 

חווית בלונים לחתונה כוללת:כובעים וכתרים לרחבת הריקודים - ברגע שסבב הריקודים מתחיל, הרחבה תצבע בשלל צבעים וגוונים, כתרים משוגעים בצורות של לבבות, סמיילים, חייזרים, וכל מה שיעשה שמח!

עמדת בלונים משגעת – בה כל אחד יכול לבקש כתרים מיוחדים, צמידים צבעוניים והפתעות לרחבת הריקודים! נכין לכל מי שרק רוצה! בעמדה אנחנו משתפים את הקהל בתהליך הכנת הבלונים, וכך גם ה"תור" הופך לאטרקציה של ממש!

•  בונוסים לחתן ולכלה - כתרים מיוחדים, יפהפיים ועדינים שגם לא ישאירו את החתן אדיש, וגם לא יהרסו לכלה את התסרוקת! כנפיים משגעות לזוג המקסים וטבעות לרווקות הצעירות.

• חיזוקים לרחבת הריקודים - לימבו משגע, מסיכות בגודל אמיתי מגוונות ומיוחדות, מצלמה מבלונים ועוד המון הפתעות שיגרמו לקהל שלכם לצחוק ולהנות!

• מקצועיות, סבלנות וחיוך על הפנים - המוטו של אדון בלון לאירוע מוצלח. ברור שהיום אתם מתכננים את היום החשוב בחייכם ולכן אני מבטיח לכם, שאעשה הכל כדי שיום זה יהיה מוצלח עבורכם.

צור קשר!  

שם:

טלפון:

Please leave this field empty.

אז הגיע הזמן להפסיק להתלבט! 

בלונים לחתונה!

צרו קשר עם אדון בלון! 052-6733914

בלונים לאירועים
אמן בלונים לחתונה בלונים לחתונה -אדון בלון בלונים - אטרקציות לחתונה סרטוני בלונים לחתונה בלונים לחתונה בצפון בלונים לחתונה במרכז בלונים לחתונה בדרום בלונים לבר מצווה בלונים לבת מצווה בלונים לברית/ה

חזור לבלונים לחתונה - אדון בלוןbottom
x
תפריט